سبد خرید :
محصول

سبد شما خالی است.

تکنولوژی اینستاویو در یخچال چیست؟

تکنولوژی اینستاویو در یخچال چیست؟

تکنولوژی اینستاویو InstaView در یخچال چیست؟

یخچال‌های ساید بای ساید هوشمند ال‌جی Instaview از یک پنل شیشه‌ای نیمه شفاف بهره می‌برند که با زدن دو ضربه بر روی آن کاملا شفاف شده و شما می‌توانید بدون اتلاف هوای سرد درون یخچال، داخل آن را ببینید. ما در این مطلب از گناوه 24 به بررسی تکنولوژی اینستاویو در یخچال که یک قابلیت بسیار کاربردی می‌باشد، می‌پردازیم. پس با ما همراه باشید.

تکنولوژی اینستاویو InstaView در یخچال ال جی

 

تعریف تکنولوژی اینستاویو InstaView

اینستاویو یک درب جدا است که به شکل خاصی روی یخچال طراحی شده در واقع جدا از یخچال می‌باشد. هدف ال‌جی از طراحی یخچال‌های door in door جلوگیری از باز کردن درب اصلی یخچال و جلوگیری از هدر رفتن سرمای داخل یخچال می‌باشد. شما با داشتن این یخچال می‌توانید تنها با فشار یک دکمه به آسانی به مواد غذایی و نوشیدنی‌های مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید. با وجود Door™-in- Door تعداد دفعات باز و بسته کردن درب اصلی در طول روز به کم‌ترین اندازه می‌رسد. بنابراین هدر رفت هوای سرد تا 47٪ کاهش می‌یابد و مواد غذایی را می‌توان مدت زمان بیشتری نگه‌داشت.

تعریف تکنولوژی اینستاویو InstaView

 

کدام یخچال‌ها قابلیت اینستاویو دارند؟

همه‌ی یخچال‌های ساید بای ساید ال‌جی که درب فرعی روی درب اصلی قرار  دارند شامل دور‌ این دور اینستاویو هستند. همچنین یخچال‌های ساید بای ساید سامسونگ هم از این تکنولوژی استفاده می‌کنند. یخچال‌های ال جی که با پیشوند J شروع می شوند اینستاویو ندارند، مانند یخچال ال‌ جی J337، یخچال ال‌ جی J287، یخچال ال‌ جی J267، و یخچال های که دارای پیشوند X هستند اینستاویو هستند، مانند یخچال ال‌ جی X267 ، یخچال ال‌ جی X39 و یخچال ال‌ جی X29 . پس یخچال‌های دارای پیشوند x، جزو یخچال‌های با فناوری اینستاویو instaview می‌باشند.

 

کدام یخچال‌ها قابلیت اینستاویو دارند؟

 

کاربردهای یخچال اینستاویو

– فناوری ™InstaView Door-in-Door دارای پنل شیشه‌ای براقی است که با دو ضربه پشت سر هم روشن شده و به شما امکان می‌دهد که حتی بدون باز کردن درب یخچال، داخل محفظه را به راحتی ببینید؛ این کار باعث کاهش اتلاف سرما می‌شود و باعث شده تا در یخچال کمتر باز و بسته شده و در نتیجه مواد غذایی داخل یخچال، کمترین نوسان دمایی را تجربه کرده و برای مدت طولانی تازه می‌مانند. از طرفی باز نکردن در یخچال باعث می‌شود تا 47 درصد در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنید و هزینه برق کمتری بپردازید.

– یخچال اینستاویو دارای یک محفظه کاربردی است که فضای مطلوبی برای نگهداری خوراکی‌های کوچک‌تر مانند غذاهای حاضری و پنیر در دمای مناسب فراهم می‌کند. محفظه دیگر کنترل رطوبت Moist Balance Crisper نیز ساختاری مشبک و خلاقانه‌ دارد که میزان رطوبت را در سطح مطلوبی نگه می‌دارد.

– بزرگ‌ترین تهدید برای سالم‌ نگه داشتن مواد غذایی برای مدت زیاد گرما نیست، بلکه نوسانات دمای نگهداری آن است. یخچال ال‌جی با موتور اینورتر خطی با تثبیت دمای داخلی یخچال نه تنها مواد غذایی را برای مدت بیشتری تازه نگه می‌دارد، بلکه این کار را با تولید کمترین صدای ممکن انجام می‌دهد. ال‌جی با کاهش نوسانات از طریق تغییرات ساختاری و متمرکز کردن انرژی بیشتر برای تازه نگه‌داشتن مواد غذایی به این موفقیت دست یافته است.

– در یخچال‌های InstaView می‌توانید یخچال را به یک برنامه (smart thinQ) وصل کنید و دمای یخچال را از گوشی خود کنترل کرده، مشکلات را تشخیص داده یا به حالت صرفه‌جویی در مصرف انرژی تغییر دهید.

یخچال ال‌ جی X24 خود را از راه دور کنترل کنید

 

تفاوت یخچال اینستاویو با یخچال معمولی

  • در یخچال‌های اینستاویو یک پنل شیشه‌ای براق و بازتاب‌دهنده طراحی‌شده است که تنها با دو ضربۀ آهسته روشن می‌شود و به کاربران اجازه می‌دهد تا آنچه درون یخچال وجود دارد را دیده و بررسی کنند، این موضوع تا 47% اتلاف سرما در یخچال را کاهش می‌دهد.
  • در یخچال‌های معمولی بعد از باز شدن درب یخچال حدود 1 تا 2 ساعت طول می‌کشد تا یخچال دوباره به حداکثر سطح خنک‌سازی خود برسد.
  • یخچال‌‌های اینستاویو کمترین اتلاف سرما و غذا را دارند که خراب شدن و اتلاف غذا به حداقل خواهد رسید.
  • در یخچال اینستاویو نوسان دما کمتر است، در نتیجه موادی مانند میوه‌ها، سبزی‌ها و محصولات لبنی برای مدت‌زمان بیشتری تازه می‌مانند. این یخچال از فناوری Hygiene Fresh که به‌صورت خودکار هوای درون یخچال را تمیز و تصفیه می‌کند، نیز بهره می‌برد. سیستم فیلتر پنج مرحله‌ای آن توسط شرکت بریتانیایی تضمین کیفیت Intertek تأیید شده و تا 99.999٪ باکتری‌ها را از بین می‌برد و با انجام این کار، بوی ناشی از مواد غذایی موجود در یخچال را به حداقل می‌رساند.

در صورتی که می خواهید درمورد تفاوت یخچال ساید بای ساید و دوقلو بیشتر بدانید مقاله مقایسه یخچال ساید بای ساید با دوقلو را مطالعه کنید تا خرید بهتری داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.