سبد خرید :
محصول

سبد شما خالی است.

مقایسه یخچال دوقلو سامسونگ با یخچال دوقلو ال جی

مقایسه یخچال دوقلو سامسونگ با یخچال دوقلو ال جی

طی چند سال اخیر، با افزایش نیاز به نگهداری مواد غذایی منجمد شده، یخچال های دوقلو به لیست خوش فروش ترین مدل یخچال ها افزوده شده اند. البته ناگفته نماند با افزایش فروش یخچال های دوقلو از محبوبیت یخچال های ساید بای ساید چیزی کم نشده است به طوری که این دو مدل به رقبای سرسخت هم در بازار لوازم خانگی تبدیل شده اند. اگر شما نیز قصد خرید یخچال دوقلو را دارید اما مدل های ایرانی و غیر ایرانی موجود در بازار شما را دچار سردرگمی کرده است به جای درستی آمده اید! همان طور که می دانید در حال حاضر یخچال دوقلو های متعدد در مدل های مختلف در بازار موجود است که خانواده های پر جمعیت و زوج های جوان در همان ابتدای زندگی اقدام به خرید آن ها می نمایند.

از آن جایی که کیفیت و امکانات یخچال های دوقلو ساخته شده توسط دو برند ابرقدرت سامسونگ و ال جی از دیگر مدل های ایرانی موجود در بازار پیشرفته تر و رده بالا تر است. هدف گناوه 24 از انتشار این مقاله مقایسه دو مدل یخچال دوقلو از این دو برند، سوق دادن شما به سوی آسان سازی زندگی شما و انتخاب درست برای آشپزخانه های خود است. برای خرید یخچال دوقلو ال جی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

نگاهی اجمالی به یخچال دوقلو سامسونگ مدل RR39-RZ32

اگر جزوه طرفداران سامسونگ هستید و قصد خرید یخچال دوقلو را دارید گفتی است که تا سال 2021 نیز تنها یخچال دوقلو ساخته شده توسط این برند مدل RR39-RZ32 می باشد. این یخچال رده بالا که از ظرفیت 40 فوت برخوردار شده است به راحتی نیاز هر خانواده با هر جمعیت را به این محصول ضروری برای هر آشپزخانه برآرده می سازد. جدا از ظرفیت مناسب چینش شگفت انگیز و استفاده از قفسه های قابل تنظیم ارتفاع و همپنین تاشو از ویژگی های مثبت این یخچال می باشد. دو کمپرسور اینوتر هوشمند جدا تعبیه شده در قسمت یخچال و فریزر، سبب رسیدن هوای قدرتمند تری به داخل این دو قسمت شده است. (الیته ناگفته نماد به دلیل بهرمندی یخچال های دوقلو از دو کمپرسور جداگانه، مصرف انرژی و برق در آن ها بیشتر از یخچال های ساید بای ساید است.)

این یخچال بدون برفک از تکنولوژی All Around Cooling به منظور توزیع هوای چندگانه داخل یخچال و فریزر و همچنین جلوگیری از نوسانات دمایی بهرمند شده است. مخزن یخساز دستی و همچنین آبریز بیرونی از دیگر نکات مثبت یخچال دوقلو سامونگ به شما می روند. تعبیه سیستم سرمایشی سریع در قسمت یخچال و فریزر، در مواقع ضروری کمک رسان کاربر برای رساندن هوای سرد به مواد غذایی می باشند. 

 

قیمت یخچال فریزر دوقلوی سامسونگ rr39 rz32

 

مشخصه یخچال دوقلو ال جی مدل 414-411

در کنار ابداعات و طراحی های کاربر پسند ساموسنگ، تولیدات ال جی نیز خارج از تفدیر و شایستگی نیست. همان طور که در ادامه مطالب اشاره شد این دو برند حرفه ای (سامسونگ و ال جی) هر کدام به صورت جداگانه تنها یک یخچال دوقلو را تولید و به بازار عرضه داشته اند. یخچال دوقلو ال جی مدل 414-411 با گنجایش 40 خود جای برای رقابت باقی نگذاشته است. قفسه های متعدد تنها با یک چینش صحیح، حجم انبوهی از مواد غذایی را در خود جاسازی می کند.

ال جی نیز، مانند ساموسنگ برای هر کدام از قسمت های یخچال و فریزر کمپرسور اینورتر خطی (مخصوص محصولات خود را) تعبیه کرده است. در این یخچال دوقلو فناوری Multi Air Flow وظیفه توزیع سرمای یکسان و جلوگیری از ایجاد نوسانات دمایی را بر عهده دارد. همانند یخچال دوقلو سامسونگ این یخچال دوقلو ال جی نیز به آبریز دستی بیرونی و همچنین یخساز دستی مجهز شده است. دو سیستم سرمایشی سریع اختصاص داده شده به قسمت یخچال و فریزر، نیاز شما به سرمای شدید و قدرتمند را برآورده می سازد.

 

قیمت یخچال دوقلو ال جی 40 فوت مدل 411 و 414 در بندر گناوه

 

شباهت های یخچال دوقلو سامسونگ با یخچال دوقلو ال جی

  1. ظرفیت یخچال دوقلو سامسونگ 40 فوت و ظرفیت یخچال دوقلو ال جی 40 فوت می باشد.
  2. هر دو مدل یخچال، به قفسه تاشو، قفسه تنظیم ارتفاع و قفسه نگهدانره بطری مجهز شده اند.
  3. هر دو یخچال دوقلو به دستگیره های اهرمی مجهز شده اند، که باز کردن آسان درب را به همراه دارند.
  4. در هر دو مدل یخچال دو قلو مخزن های آبریز و یخساز به صورتی دستی طراحی شده اند و از اتصال به آب شهری بی بهره اند.
  5. افزایش جریان هوای چندگانه در یخچال دوقلو ال جی برعهده تکنولوژی Multi Air Flow و در یخچال دوقلو سامسونگ برعهده All Around Cooling می باشد.
  6. هر دو مدل یخچال به صفحه نمایش جداگانه برای دسترسی به تنظیمات یخچال و فریزر مجهز شده اند.

 

تفاوت های یخچال دوقلو سامسونگ با یخچال دوقلو ال جی

  1. کمپرسور اختصاص داده شده به یخچال ال جی، اینوتر خطی و کمپرسور اختصاص داده شده به یخچال سامسونگ اینورتر هوشمند می باشد. موتور اینورتر خطی ال جی عملکرد بهتری دارد.
  2. یخساز دستی در دوقلوی سامسونگ روی درب فریزر قرار دارد ولی در ال جی داخل فریزر
  3. یخچال دوقلوی ال جی تکنولوژی Door Cooling یا پرده هوا داره برای خنک سازی مواد داخل قفسه های درب یخچال ولی سامسونگ این امکان رو نداره
  4. قیمت یخچال دوقلو ال جی بالاتر از یخچال دوقلوی سامسونگه

 

در صورتی که می خواهید در مورد مزایا و معایب یخچال دوقلو بیشتر بدانید و انتخاب درستی داشته باشید این مقاله را مطالعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.